Wiktor Głuch

Wiktorek ma 5 miesięcy. Urodził się jako wcześniak i od urodzenia przebywa w szpitalu. Jest osobą niepełnosprawną – ma zespół Downa i bardzo poważną, wrodzoną wadę serca, która wymaga zabiegu operacyjnego. Pierwszy zabieg już się odbył, czekamy na rezultaty operacji, a 2-gi etap będzie za 2 lub 3 miesiące. Wiktorek cierpi na ciężkie i nieodwracalne upośledzenie oraz chorobę serca, zagrażającą życiu. Ma również nadczynność tarczycy. Wymaga stałej opieki medycznej i obecnie ma podłączony tlen tzw. wąsy, które ułatwiają mu oddychanie i jest karmiony przez sondę.

Potrzebne są środki na rehabilitacje, wizyty lekarskie, sprzęty, leki oraz artykuły żywieniowe. Związane z tym koszty zaczynają przewyższać nasze możliwości finansowe. Dlatego zwracamy się ogromną prośbą o wsparcie, za które z całego serca dziękujemy.

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1,5% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem „dla Wiktora Głucha” lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Wiktora Głucha

Pozostali podopieczni