Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Szkoły

Niepubliczna Szkoła podstawowa ( z uprawnieniami szkoły publicznej ) im. Św. Huberta we Mstyczowie

Niepubliczna Szkoła podstawowa ( z uprawnieniami szkoły publicznej ) im. Św. Huberta we Mstyczowie

Początki szkolnictwa w Mstyczowie w dokumentach kościelnych sięgają połowy XV wieku. Z tamtego okresu znajduje się wzmianka o szkole umiejscowionej przy kościele parafialnym. Z powodu trudności finansowych pod koniec XVIII wieku szkoła przestała istnieć. Dopiero w latach dwudziestych XIX wieku miejscowy proboszcz wznowił działalność Szkoły Podstawowej w Mstyczowie lecz na jej utrzy ... więcej »
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach

Decyzją samorządu Gminy Sędziszów od 1 września 2012 roku Fundacja przejęła w prowadzenie Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Krzcięcicach W roku szkolnym 2013/14 naukę w szkole pobiera 43 dzieci z terenu Gminy Sędziszów. Przy szkole ponadto działa punkt przedszkolny "Z Uśmiechem" gdzie edukację na poziomie przedszkolnym odbywa 26 dzieci w wieku 3-5 lat. W szkole od 2012 r. ... więcej »
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tarnawie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Tarnawie

Decyzją samorządu Gminy Sędziszów od 1 września 2012 roku Fundacja przejęła w prowadzenie Szkołę Podstawową im. Bohaterów Armii Krajowej w Tarnawie. W roku szkolnym 2013/14 naukę w szkole pobiera 51 dzieci z terenu Gminy Sędziszów. Przy szkole ponadto działa filia przedszkola "Z Uśmiechem" w Mstyczowie gdzie edukację na poziomie przedszkolnym odbywa 17 dzieci w wieku 3-5 lat. F ... więcej »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kargowie

Dnia 1 września 2015 r. rozpoczęła swoją działalność Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Kargowie. Organem prowadzącym szkołę jest Fundacja Z Uśmiechem, która przejęła budynek od Gminy Tuczępy po zlikwidowanej publicznej szkole podstawowej. Dzięki działaniom Fundacji i wieloletniemu doświadczeniu w zakresie prowadzenia placówek oświatowych uczniowie ... więcej »

« powrót na stronę główną
Pomagają nam
Gmina Sędziszów
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
GARDENIA
Restauracja Pod Zamkiem
Gmina Tuczępy
Globo
Gmina Nowa Słupia
Zarkadiusz Zasuwa
WEYOU
Wojewoda Świętokrzyski
DORBUD S.A.
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl