Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Szkoły

Niepubliczna Szkoła podstawowa ( z uprawnieniami szkoły publicznej ) im. Św. Huberta we Mstyczowie

Niepubliczna Szkoła podstawowa ( z uprawnieniami szkoły publicznej ) im. Św. Huberta we Mstyczowie

Początki szkolnictwa w Mstyczowie w dokumentach kościelnych sięgają połowy XV wieku. Z tamtego okresu znajduje się wzmianka o szkole umiejscowionej przy kościele parafialnym. Z powodu trudności finansowych pod koniec XVIII wieku szkoła przestała istnieć. Dopiero w latach dwudziestych XIX wieku miejscowy proboszcz wznowił działalność Szkoły Podstawowej w Mstyczowie lecz na jej utrzy ... więcej »
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzcięcicach

Decyzją samorządu Gminy Sędziszów od 1 września 2012 roku Fundacja przejęła w prowadzenie Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Krzcięcicach W roku szkolnym 2013/14 naukę w szkole pobiera 43 dzieci z terenu Gminy Sędziszów. Przy szkole ponadto działa punkt przedszkolny "Z Uśmiechem" gdzie edukację na poziomie przedszkolnym odbywa 26 dzieci w wieku 3-5 lat. W szkole od 2012 r. ... więcej »
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tarnawie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Tarnawie

Decyzją samorządu Gminy Sędziszów od 1 września 2012 roku Fundacja przejęła w prowadzenie Szkołę Podstawową im. Bohaterów Armii Krajowej w Tarnawie. W roku szkolnym 2013/14 naukę w szkole pobiera 51 dzieci z terenu Gminy Sędziszów. Przy szkole ponadto działa filia przedszkola "Z Uśmiechem" w Mstyczowie gdzie edukację na poziomie przedszkolnym odbywa 17 dzieci w wieku 3-5 lat. F ... więcej »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kargowie

Dnia 1 września 2015 r. rozpoczęła swoją działalność Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Kargowie. Organem prowadzącym szkołę jest Fundacja Z Uśmiechem, która przejęła budynek od Gminy Tuczępy po zlikwidowanej publicznej szkole podstawowej. Dzięki działaniom Fundacji i wieloletniemu doświadczeniu w zakresie prowadzenia placówek oświatowych uczniowie ... więcej »

« powrót na stronę główną
Pomagają nam
NORDKALK Sp. z o.o.
DORBUD S.A.
Wojewoda Świętokrzyski
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
WEYOU
Gmina Sędziszów
GARDENIA
Gmina Nowa Słupia
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Gmina Tuczępy
Globo
Restauracja Pod Zamkiem
Zarkadiusz Zasuwa
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl