Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji i Terapii Złota Rybka

W związku z podjęciem współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji i Terapii Złota Rybka w Oblęgorze zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ośrodka przygotowaną specjalnie z myślą o Podopiecznych Fundacji.

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji i Terapii w Oblęgorze w gminie Strawczyn oferuje nowe usługi, złożone z różnych zabiegów i terapii, wyróżniające się wysoką jakością jak również innowacyjnością. Program zajęć został opracowany przez konsultacje ze specjalistami oraz rodzinami, które na co dzień poszukują kompleksowych, profesjonalnie zorganizowanych zajęć rehabilitacyjnych dla swoich dzieci.

W Centrum dostępny jest tekstroniczny system do elektrostymulacji prądowej mięśni. Jest to nowość na rynku krajowym. Ponad to ośrodek oferuje szereg zabiegów, szczególnie dla dzieci i młodzieży z porażeniem mózgowym - terapia polisensoryczna z salą „doświadczania świata”, rehabilitacja w wodzie, kinezyterapia, fizykoterapia, terapia ręki, hipoterapia oraz dogoterapia. Obcowanie ze zwierzętami pod czujnym okiem fachowców ma niezwykłą moc leczniczą.

„Złota Rybka „ dysponuje 12 pokojami przystosowanymi dla rodzin z osobami niepełnosprawnymi. W obiekcie znajdują się w pełni wyposażone ,nowoczesne sale do przeprowadzania kompleksowej rehabilitacji. Zabiegi realizowane są zarówno w systemie dziennym jak i turnusów.

Dużą zaletą ośrodka jest malownicze położenie . Wyjątkowa lokalizacja na górze z widokiem na Kielce, czyste powietrze, las.

Zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka i skorzystania ze specjalnych rabatów na najnowocześniejsze i tradycyjne metody terapii i leczenia. O szczegóły oferty proszę pytać bezpośrednio w Ośrodku (Informacja / Rejestracja(+48) 790 330 288, 791 613 017) lub w siedzibie Fundacji (tel. 041 366-74-50).

« powrót do: Specjalistyczna pomoc
Pomagają nam
Gmina Sędziszów
Gmina Nowa Słupia
Wojewoda Świętokrzyski
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Restauracja Pod Zamkiem
Globo
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Gmina Tuczępy
NORDKALK Sp. z o.o.
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
DORBUD S.A.
WEYOU
Zarkadiusz Zasuwa
GARDENIA
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl