Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436
Zuzanna Kulesza
Zuzanna Kulesza

Zuzia ma stwierdzone przez lekarzy opóźnienie psychoruchowe oraz wzmożone napięcie mięśniowe. Zaczęła siedzieć dopiero w wieku 11 miesięcy, chodzić dopiero od 3 roku życia ale jeszcze do tej pory wymaga stałej pomocy osoby drugiej.

więcej »

Przedszkola

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem"w Mstyczowie

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem"w Mstyczowie

Funkcjonowanie przedszkola w Mstyczowie zapoczątkowało powołanie punktu przedszkolnego we wrześniu 2009 r. w ramach projektu Punkty przedszkolne w Gminie Sędziszów finansowanego ze środków UE w ramach EFS. Po zakończeniu projektu władze Gminy Sędziszów oraz rodzice dzieci uczęszczających do punktu postanowili rozszerzyć ofertę punktu poprzez zwiększenie godzin otwarcia i przemiano ... więcej »
Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Krzcięcicach

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Krzcięcicach

Punkt przedszkolny w Krzcięcicach działa od 01.09.2009r. Powstał w ramach projektu Punkty przedszkolne w Gminie Sędziszów finansowanego ze środków UE w ramach EFS. Po zakończeniu projektu ciężar finansowania placówki przejęła Gmina Sędziszów. Placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 12.00 tj. 4 godzin dziennie. Do przedszkola uczęszcza 16 dzieci (1 grupa prz ... więcej »
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Z Uśmiechem" w Pawłowicach

Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Z Uśmiechem" w Pawłowicach

Punkt przedszkolny w Krzcięcicach działa od 01.09.2009r. Powstał w ramach projektu Punkty przedszkolne w Gminie Sędziszów finansowanego ze środków UE w ramach EFS. Po zakończeniu projektu ciężar finansowania placówki przejęła Gmina Sędziszów. Placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 do 16.00 tj. 4 godzin dziennie. Do przedszkola uczęszcza 24 dzieci (1 grupa pr ... więcej »
Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Tarnawie

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Tarnawie

Nowa grupa przedszkolna rozpoczęła edukację w przedszkolu w Tarnawie we wrześniu 2012 r. w ramach projektu "Nowe oddziały przedszkoli Z Uśmiechem" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Gmina Sędziszów nieodpłatnie udostępniła pomieszczenia pod potrzeby uruchomienia nowej grupy przedszkolnej. Przedszkole pracuje od poniedziałku do p ... więcej »
Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Waśniowie

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Waśniowie

Placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 16.30. Do przedszkola uczęszcza 21 dzieci (1 grupa przedszkolna) w wieku 3-5 lat z terenu Gminy Waśniów. Z dziećmi na co dzień pracuje nauczyciel wychowania przedszkolnego i osoba wspomagająca. Nauczyciel i osoba wspomagająca realizują program zajęć przedszkolnych zgodnie z przyjętym programem nauczania. Dodatkowo dziec ... więcej »

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Kargowie

Placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 13.00. Do przedszkola uczęszczają w wieku 3-5 lat z terenu Gminy Tuczępy. Z dziećmi na co dzień pracuje nauczyciel wychowania przedszkolnego i osoba wspomagająca. Nauczyciel i osoba wspomagająca realizują program zajęć przedszkolnych zgodnie z przyjętym programem nauczania. W przedszkolu funkcjonuje rady rodziców. Prac ... więcej »

« powrót na stronę główną
Pomagają nam
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Gmina Sędziszów
Zarkadiusz Zasuwa
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Restauracja Pod Zamkiem
Globo
DORBUD S.A.
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Wojewoda Świętokrzyski
GARDENIA
NORDKALK Sp. z o.o.
WEYOU
Gmina Nowa Słupia
Gmina Tuczępy
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl