Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Przedszkola

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem"w Mstyczowie

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem"w Mstyczowie

Funkcjonowanie przedszkola w Mstyczowie zapoczątkowało powołanie punktu przedszkolnego we wrześniu 2009 r. w ramach projektu Punkty przedszkolne w Gminie Sędziszów finansowanego ze środków UE w ramach EFS. Po zakończeniu projektu władze Gminy Sędziszów oraz rodzice dzieci uczęszczających do punktu postanowili rozszerzyć ofertę punktu poprzez zwiększenie godzin otwarcia i przemiano ... więcej »
Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Krzcięcicach

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Krzcięcicach

Punkt przedszkolny w Krzcięcicach działa od 01.09.2009r. Powstał w ramach projektu Punkty przedszkolne w Gminie Sędziszów finansowanego ze środków UE w ramach EFS. Po zakończeniu projektu ciężar finansowania placówki przejęła Gmina Sędziszów. Placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 12.00 tj. 4 godzin dziennie. Do przedszkola uczęszcza 16 dzieci (1 grupa prz ... więcej »
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Z Uśmiechem" w Pawłowicach

Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Z Uśmiechem" w Pawłowicach

Punkt przedszkolny w Krzcięcicach działa od 01.09.2009r. Powstał w ramach projektu Punkty przedszkolne w Gminie Sędziszów finansowanego ze środków UE w ramach EFS. Po zakończeniu projektu ciężar finansowania placówki przejęła Gmina Sędziszów. Placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 do 16.00 tj. 4 godzin dziennie. Do przedszkola uczęszcza 24 dzieci (1 grupa pr ... więcej »
Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Tarnawie

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Tarnawie

Nowa grupa przedszkolna rozpoczęła edukację w przedszkolu w Tarnawie we wrześniu 2012 r. w ramach projektu "Nowe oddziały przedszkoli Z Uśmiechem" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Gmina Sędziszów nieodpłatnie udostępniła pomieszczenia pod potrzeby uruchomienia nowej grupy przedszkolnej. Przedszkole pracuje od poniedziałku do p ... więcej »
Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Waśniowie

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Waśniowie

Placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 16.30. Do przedszkola uczęszcza 21 dzieci (1 grupa przedszkolna) w wieku 3-5 lat z terenu Gminy Waśniów. Z dziećmi na co dzień pracuje nauczyciel wychowania przedszkolnego i osoba wspomagająca. Nauczyciel i osoba wspomagająca realizują program zajęć przedszkolnych zgodnie z przyjętym programem nauczania. Dodatkowo dziec ... więcej »

Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w Kargowie

Placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 13.00. Do przedszkola uczęszczają w wieku 3-5 lat z terenu Gminy Tuczępy. Z dziećmi na co dzień pracuje nauczyciel wychowania przedszkolnego i osoba wspomagająca. Nauczyciel i osoba wspomagająca realizują program zajęć przedszkolnych zgodnie z przyjętym programem nauczania. W przedszkolu funkcjonuje rady rodziców. Prac ... więcej »

« powrót na stronę główną
Pomagają nam
Wojewoda Świętokrzyski
Globo
NORDKALK Sp. z o.o.
WEYOU
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Zarkadiusz Zasuwa
GARDENIA
DORBUD S.A.
Gmina Nowa Słupia
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Gmina Tuczępy
Restauracja Pod Zamkiem
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Gmina Sędziszów
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl