Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Wojciech Falasa

Chcę pomóc!

Wojtuś jest z Zespołem Angelmana. Jest to choroba o podłożu genetycznym związana z zaburzeniami rozwoju i funkcji ośrodkowego układu nerwowego. U Wojtusia choroba ta została rozpoznana gdy miał roczek, a potwierdzona badaniami9 w wieku 3 lat. Zespół ten charakteryzuje się głębokim upośledzeniem umysłowym. Wojtuś nie mówi, nie chodzi samodzielnie, jest trochę nadpobudliwy. Porusza się na czworakach, a komunikuje się za pomocą gestów. Oprócz tego Wojtek cierpi na epilepsję refluks, niedoczynność tarczycy, jego odporność jest bardzo słaba.

Bardzo często choruje na różne infekcje przeważnie górnych dróg oddechowych. Mimo to jest bardzo pogodnym, wesołym dzieckiem. Lubi kontakt z ludźmi, lubi słuchać muzyki, bawić się w wodzie. Bardzo lubi zwierzęta , a w szczególności psy.

Wojtusiowi potrzebna jest w dalszym ciągu wszechstronna rehabilitacja. Wojtuś jest po operacji ścięgien Achillesa musi nosić specjalne ortopedyczne obuwie.

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem "dla Wojciecha Falasa" lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem da Wojciecha Falasa


« powrót do: Podopieczni
Pomagają nam
Gmina Tuczępy
Restauracja Pod Zamkiem
GARDENIA
WEYOU
Gmina Nowa Słupia
DORBUD S.A.
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Gmina Sędziszów
NORDKALK Sp. z o.o.
Wojewoda Świętokrzyski
Globo
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Zarkadiusz Zasuwa
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl