Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Michał Ścibisz

Chcę pomóc! Michał ma 6 lat i jest dzieckiem ze zdiagnozowanymi całościowymi zaburzeniami ogólnorozwojowymi. Największe problemy przejawia w sferze komunikowania się z otoczeniem. U dziecka występują również zaburzenia społeczno-emocjonalne. Michał jest chłopcem nadpobudliwych psycho-ruchowo i posiada problemy w zakresie integracji bodźców sensorycznych. Występujące zaburzenia utrudniają Michałkowi prawidłowe funkcjonowanie. Zdobywane umiejętności i wiadomości wymagają od naszego dziecka dużego zaangażowania i intensywnych ćwiczeń. Mając na uwadze dobro syna zapisaliśmy go na prywatne zajęcia prowadzone metodą krakowską, ponadto uczęszcza jeszcze na zajęcia logopedyczne, pedagogiczne, terapię integracji sensorycznej.
Każdego dnia cieszymy się z powolnych ale zauważalnych efektów pracy Michałka. Do tej pory wszystkie zajęcia opłacaliśmy z własnych oszczędności, jednakże jest nam bardzo trudno w dalszej perspektywie zapewnić naszemu dziecku finansowanie tych zajęć.
Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą do ludzi dobrej woli o przekazanie 1% podatku na rehabilitację Michałka. Za wszelką okazaną pomoc bardzo dziękujemy.

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem "dla Michała Ścibisza" lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Michała Ścibisza


« powrót do: Podopieczni
Pomagają nam
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Globo
GARDENIA
Gmina Sędziszów
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Gmina Tuczępy
Restauracja Pod Zamkiem
Zarkadiusz Zasuwa
WEYOU
DORBUD S.A.
Wojewoda Świętokrzyski
NORDKALK Sp. z o.o.
Gmina Nowa Słupia
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl