Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436
Jakub Kałczuga
Jakub Kałczuga

Kuba urodził się w 2008 roku. W drugim roku życia rozwój Kuby znacznie zaczął różnić się od rówieśników. Zdiagnozowano u niego autyzm dziecięcy.

więcej »

Małgosia Sobczyk

Chcę pomóc!

Mam 12 lat, urodziłam się z zarośniętym odbytem, wadą serca, refluksem moczowym. Większość mojego życia spędziłam w szpitalach i klinikach. Mam chore serce wymagające ponownej operacji, marskość prawej nerki, która wymaga usunięcia. Mam przetokę Malonea do cewnikowania układu pokarmowego, przetokę do cewnikowania układu moczowego, częściowe nietrzymanie kału. Zużywam duże ilości cewników nalatono, soli fizjologicznej 9%, podpasek i pampersów.

Choć jestem zmęczona cewnikowaniem i moją chorobą, jestem uśmiechnięta i wesoła, paraliżuje mnie strach przed kolejnymi operacjami, a ja jestem już po dziewięciu ciężkich operacjach.

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem "dla Małgosi Sobczyk" lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Małgosi Sobczyk


« powrót do: Podopieczni
Pomagają nam
Restauracja Pod Zamkiem
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Wojewoda Świętokrzyski
Globo
NORDKALK Sp. z o.o.
GARDENIA
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Gmina Sędziszów
Gmina Tuczępy
DORBUD S.A.
Gmina Nowa Słupia
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
WEYOU
Zarkadiusz Zasuwa
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl