Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Karolina Dzienniak

Chcę pomóc!

Mam na imię Karolina. Do maja 2011 roku byłam pełną pomysłów z planami na przyszłość osobą, w październiku planowałam ślub, założenie rodziny…… W maju 2011 moje życie wywróciło się do góry nogami. Złe samopoczucie, uporczywe bóle głowy skłoniły mnie do wykonania dokładnych badań. Wiadomość, którą usłyszałam po rezonansie zwaliła mnie z nóg- złośliwy guz mózgu- glejak- gwiaździak (astrocytoma). Niestety ze względu na Jego newralgiczne położenie ( lewe wzgórze mózgu) guz jest nieoperacyjny. Jakakolwiek interwencja chirurgiczna może zakończyć się śmiercią, a w najlepszym przypadku trwałym kalectwem. Wobec faktu,iż w  początkowym okresie guz przestał dawać o swoim istnieniu znać zostałam poddana obserwacji.
Niestety w czerwcu 2012 guz zaczął sie gwałtowanie rozrastać powodując wodogłowie, które utrudniało przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego. Z tego powodu przeszłam w trybie pilnym operację ratującą życie tj.wstawienia do mózgu zastawki komorowo - otrzewnowej.
W poszukiwaniu ratunku trafiłam na Klinikę w Berlinie gdzie poddałam sie eksperymentalnemu leczeniu. Niestety 4 miesiące terapii nie przyniosło zamierzonego skutku. Guz nadal sie rozrastał w zastraszającym tempie.
Jedyną deską ratunku była dla mnie kosztowna celowana terapia genowa w klinice dr Burzyńskiego w USA gdzie od stycznia 2013 rozpoczęłam leczenie z pozytywnym skutkiem !!!
Po pierwszych 6 tygodniach terapii mój guz zmniejszył się o 20 % , a kolejny rezonans wykazał jego mniejszą aktywność. Przede mną jeszcze wiele miesięcy leczenia i pobytu w USA.Leczenie jest kosztowne, przede mną jeszcze daleka droga, ale najważniejsze przynosi dobre rezultaty.
Każda darowizna pomaga mi w realizacji mojego upragnionego celu... długiego, szczęśliwego życia...
A z Waszą pomocą na pewno mi się uda !!!
Proszę pomóżcie mi wygrać tą nierówną walkę ...

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem "dla Karoliny Dzienniak" lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Karoliny Dzienniak


« powrót do: Podopieczni
Pomagają nam
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
DORBUD S.A.
GARDENIA
Zarkadiusz Zasuwa
Gmina Tuczępy
Gmina Sędziszów
Restauracja Pod Zamkiem
Globo
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Wojewoda Świętokrzyski
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
WEYOU
Gmina Nowa Słupia
NORDKALK Sp. z o.o.
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl