Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Karolina Dzienniak

Chcę pomóc!

Mam na imię Karolina. Do maja 2011 roku byłam pełną pomysłów z planami na przyszłość osobą, w październiku planowałam ślub, założenie rodziny…… W maju 2011 moje życie wywróciło się do góry nogami. Złe samopoczucie, uporczywe bóle głowy skłoniły mnie do wykonania dokładnych badań. Wiadomość, którą usłyszałam po rezonansie zwaliła mnie z nóg- złośliwy guz mózgu- glejak- gwiaździak (astrocytoma). Niestety ze względu na Jego newralgiczne położenie ( lewe wzgórze mózgu) guz jest nieoperacyjny. Jakakolwiek interwencja chirurgiczna może zakończyć się śmiercią, a w najlepszym przypadku trwałym kalectwem. Wobec faktu,iż w  początkowym okresie guz przestał dawać o swoim istnieniu znać zostałam poddana obserwacji.
Niestety w czerwcu 2012 guz zaczął sie gwałtowanie rozrastać powodując wodogłowie, które utrudniało przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego. Z tego powodu przeszłam w trybie pilnym operację ratującą życie tj.wstawienia do mózgu zastawki komorowo - otrzewnowej.
W poszukiwaniu ratunku trafiłam na Klinikę w Berlinie gdzie poddałam sie eksperymentalnemu leczeniu. Niestety 4 miesiące terapii nie przyniosło zamierzonego skutku. Guz nadal sie rozrastał w zastraszającym tempie.
Jedyną deską ratunku była dla mnie kosztowna celowana terapia genowa w klinice dr Burzyńskiego w USA gdzie od stycznia 2013 rozpoczęłam leczenie z pozytywnym skutkiem !!!
Po pierwszych 6 tygodniach terapii mój guz zmniejszył się o 20 % , a kolejny rezonans wykazał jego mniejszą aktywność. Przede mną jeszcze wiele miesięcy leczenia i pobytu w USA.Leczenie jest kosztowne, przede mną jeszcze daleka droga, ale najważniejsze przynosi dobre rezultaty.
Każda darowizna pomaga mi w realizacji mojego upragnionego celu... długiego, szczęśliwego życia...
A z Waszą pomocą na pewno mi się uda !!!
Proszę pomóżcie mi wygrać tą nierówną walkę ...

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem "dla Karoliny Dzienniak" lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Karoliny Dzienniak


« powrót do: Podopieczni
Pomagają nam
DORBUD S.A.
Gmina Nowa Słupia
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Globo
Gmina Tuczępy
Wojewoda Świętokrzyski
WEYOU
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
NORDKALK Sp. z o.o.
Zarkadiusz Zasuwa
Restauracja Pod Zamkiem
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
GARDENIA
Gmina Sędziszów
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl