Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Bożena Haber

Chcę pomóc! Mam na imię Bożena .
Chcąc opisać swoja sytuację muszę zacząć od tego, że leczono u mnie przez okres ok. 4 lat
odchrząkiwanie i pokasływanie – laryngolog, alergolog.
Nikt nie wpadł na to, że przydałby się tomograf komputerowy płuc. W czerwcu 2017 roku zaczęłam bardzo kaszleć nie będąc przeziębiona. Leczono mnie antybiotykami przez 2 miesiące pomimo, że w ślinie miałam krew. W sierpniu mój lekarz rodzinny skierował mnie do Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu.
Po wykonaniu wielu badań wyrok - rak niedrobnokomórkowy płuca lewego. W październiku 2017 r. przeprowadzono operację wycinając lewe płuco w całości wraz ze wszystkimi węzłami. Musiałam nauczyć się na nowo żyć z jednym płucem co nie jest łatwe. Po operacji przyszedł wynik histopatologiczny. Okazało się, że przy guzie był węzeł na który był przerzut. Chirurg twierdził, że wyciął wszystko z dużym marginesem i nie ma się co przejmować.
Pod koniec listopada zaplanowano 3 cykle chemioterapii adjuwantowej jako uzupełnienie. Podano mi tylko 1 cykl z uwagi na powikłania. W szpitalu zarażono mnie bardzo groźną bakterią Clostridium, którą leczono przez okres 2 i pół miesiąca vankomycyną. W kwietniu 2018 roku już zaczynałam czuć się lepiej. Zaczęłam lepiej oddychać, byłam silniejsza i pełna optymizmu. W dniu 24.05.2018 roku po silnym stresie straciłam świadomość i władzę w nogach. Trafiłam do szpitala na neurologię. Po zrobieniu TK i rezonansu głowy stwierdzono przerzuty z płuca do głowy. Świat ponownie mi się zawalił. Nie chciało mi się żyć. Mam 2 guzy w mózgu.
W czerwcu poddano mnie radioterapii stereotaktycznej guzów mózgu na oddziale Radioterapii we Wrocławiu.
W chwili obecnej jestem w trakcie chemioterapii. Ponoszę duże koszty dotyczące leków, suplementów, rehabilitacji, wizyt lekarskich. Wdrożyłam również leczenie niekonwencjonalne, które jest bardzo drogie .
Wsparcie finansowe pomoże mi w szybszym powrocie do zdrowia i do pracy .

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem "dla Bożeny Haber" lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Bożeny Haber


« powrót do: Podopieczni
Pomagają nam
Gmina Nowa Słupia
Restauracja Pod Zamkiem
GARDENIA
Gmina Tuczępy
DORBUD S.A.
Globo
Wojewoda Świętokrzyski
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
NORDKALK Sp. z o.o.
Gmina Sędziszów
Zarkadiusz Zasuwa
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
WEYOU
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl