Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Ania Jodkowska

Chcę pomóc!

Mam na imię Ania i mam 14 lat. Obecnie uczęszczam do I klasy gimnazjum. Moje wyniki w nauce mimo choroby są dobre choć staram się by były lepsze. Od 2- go roku życia choruję na astmę oskrzelową i alergie pokarmową, czego objawem są częste wysypki, biegunka. Muszę bardzo uważać na to co jem i utrudnia mi to życie. Mam też dużą nadwagę, której wynikiem są częste duszności, z tego powodu nie mogę uczestniczyć na lekcjach wychowania fizycznego. Zawsze muszę pamiętać by regularnie zażywać leki.

Wymagam stałej opieki terapeutycznej , rehabilitacyjnej oraz mojej mamy, w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji. Powinnam również nosić okulary, gdyż mam wrodzoną wadę wzroku.

Marzę, abym była zdrowa i o tym by polepszyć moje wyniki w nauce, gdyż w przyszłości chciałabym zostać księgową. Chciałabym również pojechać do Watykanu i odwiedzić grób Ojca Świętego.

Osoby chcące pomóc prosimy o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego w zeznaniu rocznym z dopiskiem "dla Ani Jodkowskiej" lub przekazanie środków finansowych w formie darowizny na konto

86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem dla Ani Jodkowskiej


« powrót do: Podopieczni
Pomagają nam
Globo
Zarkadiusz Zasuwa
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
WEYOU
Gmina Nowa Słupia
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Gmina Sędziszów
DORBUD S.A.
Wojewoda Świętokrzyski
GARDENIA
Gmina Tuczępy
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Restauracja Pod Zamkiem
NORDKALK Sp. z o.o.
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl