Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Aktualności

Przedstawienie Wielkanocne we współczesnym stylu

Przedstawienie Wielkanocne we współczesnym stylu

16.03.2018
Wczoraj w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łopusznie odbyła się premiera nietypowego przedstawienia Wielkanocnego. W rolach głównych zobaczyliśmy podopiecznych Centrum Wspierania Rodziny "Z Uśmiechem" w Józefinie oraz kadrę ośrodka. Tradycyjnie scenariusz, specjalnie na tę okazję, napisała Kierownik Centrum Pani Sylwia Lisowska Stępień. Przedstawienie nie było konwencjonalne. Skłan ... więcej »
Zamknięcie subkonta Kamilii Ścisłowskiej

Zamknięcie subkonta Kamilii Ścisłowskiej

20.03.2018
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że z dniem 19 marca br. zostało zamknięte subkonto Kamili Ścisłowskiej. Nasza podopieczna odeszła 14 marca br. W imieniu rodziny oraz swoim dziękujemy z całego serca wszystkim osobom, które przez ostatnie lata wspierały Kamilę w jej leczeniu. Dziękujemy za okazane serce i każdą wpłatę. więcej »
10 lat Fundacji Z Uśmiechem

10 lat Fundacji Z Uśmiechem

10.04.2018
Szanowni Państwo. Pragę poinformować, że w tym roku nasza Fundacja obchodzi jubileusz 10- lecia. Zapraszam zatem do obejrzenia krótkiego filmu, który przybliży naszą działalność na przestrzeni tych lat. Gorąco dziękujemy wszystkim osobom, które przez ten czas nas wspierały. Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom, których znamy i tym którzy chcieli pozostać anonimowi. Bez ... więcej »
Niezwykły gość w Centrum w Józefinie

Niezwykły gość w Centrum w Józefinie

10.04.2018
W dn.09.04.br społeczność Centrum Wspierania Rodziny "Z Uśmiechem" w Józefinie miała zaszczyt gościć Pana Adama Jarubasa Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Pan Marszałek zapoznał się z historią placówki oraz zwiedził ośrodek mając możliwość zapoznania się z formami i metodami pracy, uczestnikami oraz kadrą. Dla wszystkich osób uczestniczących w tym spotkaniu wizyt ... więcej »
Fotorelacja z gali 10 - lecia Fundacji Z Uśmiechem

Fotorelacja z gali 10 - lecia Fundacji Z Uśmiechem

10.04.2018
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali 10-lecia naszej Fundacji więcej »

« powrót na stronę główną
Pomagają nam
Zarkadiusz Zasuwa
NORDKALK Sp. z o.o.
Gmina Sędziszów
GARDENIA
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Wojewoda Świętokrzyski
DORBUD S.A.
Restauracja Pod Zamkiem
WEYOU
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Gmina Tuczępy
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Gmina Nowa Słupia
Globo
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl