Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Aktualności

Informacja dot. zbiórki na leczenie Klaudii Hendel

Informacja dot. zbiórki na leczenie Klaudii Hendel

10.07.2017
Drodzy Państwo. Pragniemy poinformować, że kolejna zbiórka publiczna dot. Klaudii Hendel przyniosła zadowalające rezultaty. Podczas zbiórki zorganizowanej na terenie Targów Kielce oraz Galerii Korona w dniu 02.07. br. wrzuciliście Państwo do puszek kwotę 4655,15zł. To pokazuje wielką hojność kielczan i ich zrozumienie dla bardzo ciężkiej sytuacji Klaudii i jej rodziny. Klaudia obe ... więcej »
Klaudia przed kolejną operacją

Klaudia przed kolejną operacją

11.09.2017
Pragniemy wszystkich Państwa poinformować, że Klaudia Hendel która w czerwcu br. uległa bardzo ciężkiemu wypadkowi czuje się lepiej. Porusza się o własnych siłach. Jest po pierwszym zabiegu przeszczepu nerwów ręki. Na 18 września zaplanowano kolejną operację. Biorąc pod uwagę poważne obrażenia jakich doznała Klaudia pewnie ta operacja jest jedną z wielu, które ją jeszcze cz ... więcej »
Mikołajki w ŚDS

Mikołajki w ŚDS

08.12.2017
W dniu 07.12.br., nieco spóźniony Mikołaj, odwiedził Środowiskowy Dm Samopomocy w Józefinie. Nie zabrakło choinki, świątecznego nastroju oraz zabawy. Najważniejszym puntem dnia były oczywiście prezenty, które jak co roku otrzymali wszyscy podopieczni ośrodka. Mikołaj nie zapomniał również o kadrze, która ciężko pracowała przez cały rok czym zasłużyła sobie na uznanie Miko ... więcej »
Przedstawienie Bożonarodzeniowe

Przedstawienie Bożonarodzeniowe

18.12.2017
Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia cała społeczność SDS w Józefinie wraz z zaproszonymi gośćmi spotkała się na tradycyjnym wspólnym kolędowaniu. Nasi podopieczni przygotowali wspaniałe przedstawienie, które w sposób szczególny przygotowało widzów na narodziny Chrystusa. Jak zwykle nie zabrakło wzruszenia ale i momentów radosnych i wesołych. Pragniemy podziękować ... więcej »
Zbigniew Mondzik ma wymarzony wózek

Zbigniew Mondzik ma wymarzony wózek

11.01.2018
W dniu 09.01.br Podopieczny Fundacji Zbigniew Mondzik otrzymał wózek o napędzie elektrycznym z funkcją pionizacji. Podarunek ten był możliwy dzięki akcji przeprowadzonej przez Radio Kielce. W akcję włączyło się wielu ludzi dobrej woli oraz instytucji. Przekazania dokonano się w siedzibie Salonów Medycznych Life+ w Kielcach. Mamy nadzieję, że ten wózek pomoże naszemu Podopiecznem ... więcej »

« powrót na stronę główną
Pomagają nam
GARDENIA
WEYOU
Wojewoda Świętokrzyski
Zarkadiusz Zasuwa
Globo
NORDKALK Sp. z o.o.
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Gmina Tuczępy
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Restauracja Pod Zamkiem
Gmina Nowa Słupia
DORBUD S.A.
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Gmina Sędziszów
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl