Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436
Kinga Marzec
Kinga Marzec Kinga ma 5 lat. W okresie noworodkowym i wczesnodziecięcym rozwijała się prawidłowo. Jednakże ponad dwa lata temu rodzice Kingi zaobserwowali u niej niepokojące objawy... więcej »

Warsztaty teatralne dla uczniów szkół i przedszkoli

25.04.2018
Od miesiąca kwietnia w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Fundację realizowany jest cykl warsztatów teatralnych, podczas których uczniowie mają okazję wykonywać ćwiczenia praktyczne, intonacyjne, ruchowe, mimiczne, dramatyczne, dokańczać opowiadania, prowadzić wywiady, odgrywać scenki i sytuacje improwizowane a także zapoznać się z improwizacją inscenizowaną, tworzeniem melodii tekstów, ilustrowaniem wytworami plastycznymi i tworzyć obrazy słowne. Warsztaty teatralne poprowadzi Pan Wojciech Niemczyk, absolwentem Wydziału Aktorskiego Krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. W 2008 r. zadebiutował na kieleckiej scenie. W 2012 otrzymał Dziką Różę od dziennikarzy, w 2017 roku wręczono mu Dziką Różę dla najlepszego aktora od publiczności. Wystąpił w serialach telewizyjnych: „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość” „Bodo”. Zagrał główne role w filmach „Z miłości” i „Wyklęty”.

« powrót do: Aktualności
Pomagają nam
NORDKALK Sp. z o.o.
Gmina Nowa Słupia
Gmina Tuczępy
Wojewoda Świętokrzyski
DORBUD S.A.
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Zarkadiusz Zasuwa
Restauracja Pod Zamkiem
WEYOU
GARDENIA
Gmina Sędziszów
Globo
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl