Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Teatr Centralne Zamieszanie znów zachwycił

18.10.2018
Po raz kolejny premiera spektaklu przygotowanego przez Amatorski Teatr Centralne Zamieszanie z Józefiny wprawiła w zachwyt zebraną publiczność. Tym razem artyści zaprezentowali barwny i pełen humoru spektakl pod tytułem " Cztery pory rok" nawiązujący do życia i obyczajów panujących na wsi oraz ich ścisłego powiązania ze zmieniającymi się porami roku. Starsi widzowie mogli dzięki widowisku dokonać wyprawy w przeszłość, dla młodszych była to okazja do zapoznania się z obyczajami, których kultywowanie jet dziś wielką rzadkością. Rekwizyty, sceneria oraz stroje swoją autentycznością dopełniały wyśmienitą grę aktorów oraz podkreślały walory artystyczne scenariusza. Aktorzy wprawnie posługiwali się świętokrzyską gwarą oraz narzędziami rodem z innej epoki. Spektakl był oklaskiwany na stojąco.
Przypominamy, że teatr Centralne Zamieszanie działa przy Centrum Rodziny "Z Uśmiechem" w Józefinie. Jest to teatr amatorski, wielopokoleniowy, tworzony przez kadrę Centrum, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy, dzieci ze świetlicy środowiskowej oraz członkinie Klubu Seniora.
Zapraszamy na fotorelację.

« powrót do: Aktualności
Pomagają nam
NORDKALK Sp. z o.o.
GARDENIA
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
WEYOU
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Gmina Sędziszów
Zarkadiusz Zasuwa
Restauracja Pod Zamkiem
Wojewoda Świętokrzyski
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Globo
Gmina Tuczępy
DORBUD S.A.
Gmina Nowa Słupia
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl