Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Teatr Centralne Zamieszanie znów zachwycił

18.10.2018
Po raz kolejny premiera spektaklu przygotowanego przez Amatorski Teatr Centralne Zamieszanie z Józefiny wprawiła w zachwyt zebraną publiczność. Tym razem artyści zaprezentowali barwny i pełen humoru spektakl pod tytułem " Cztery pory rok" nawiązujący do życia i obyczajów panujących na wsi oraz ich ścisłego powiązania ze zmieniającymi się porami roku. Starsi widzowie mogli dzięki widowisku dokonać wyprawy w przeszłość, dla młodszych była to okazja do zapoznania się z obyczajami, których kultywowanie jet dziś wielką rzadkością. Rekwizyty, sceneria oraz stroje swoją autentycznością dopełniały wyśmienitą grę aktorów oraz podkreślały walory artystyczne scenariusza. Aktorzy wprawnie posługiwali się świętokrzyską gwarą oraz narzędziami rodem z innej epoki. Spektakl był oklaskiwany na stojąco.
Przypominamy, że teatr Centralne Zamieszanie działa przy Centrum Rodziny "Z Uśmiechem" w Józefinie. Jest to teatr amatorski, wielopokoleniowy, tworzony przez kadrę Centrum, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy, dzieci ze świetlicy środowiskowej oraz członkinie Klubu Seniora.
Zapraszamy na fotorelację.

« powrót do: Aktualności
Pomagają nam
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Restauracja Pod Zamkiem
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Gmina Sędziszów
DORBUD S.A.
Zarkadiusz Zasuwa
GARDENIA
WEYOU
Wojewoda Świętokrzyski
NORDKALK Sp. z o.o.
Gmina Tuczępy
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Globo
Gmina Nowa Słupia
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl