Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436
Hubert Prawda
Hubert Prawda

Hubert ma 21 lat. W wieku 6 miesięcy stwierdzono u niego Dziecięce Porażenie Mózgowe, od tego czasu rozpoczęła się walka z chorobą Huberta.

więcej »

Podziękowania dla darczyńców Klaudii Hendel

28.06.2017
W imieniu Klaudii, jej rodziny i przyjaciół oraz własnym, Zarząd Fundacji Z Uśmiechem pragnie gorąco podziękować wszystkim osobom, które wsparły Klaudię podczas zbiórki publicznej organizowanej w dniach 23-25.06. br podczas Święta Kielc, jak również tym, którzy dokonali wpłat na subkonto.
Informujemy, że w ramach zbiórki do puszek udało się uzyskać kwotę 7840,83zł a na konto Fundacji do dnia dzisiejszego wpłynęła kwota 3063,00zł.
Jest to już pokaźna kwota, niemniej niewystarczająca. Leczenie Klaudii i rehabilitacja będą kosztowały dziesiątki jak nie setki tysięcy.
Ponawiamy zatem prośbę o pomoc. Pamiętajmy, że jest to osoba, która godnie reprezentowała nasz region. Młoda i utalentowana. Jeden dzień przesądził o tym, że musi liczyć teraz na nasz gest solidarności.

« powrót do: Aktualności
Pomagają nam
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Restauracja Pod Zamkiem
Wojewoda Świętokrzyski
DORBUD S.A.
NORDKALK Sp. z o.o.
Gmina Nowa Słupia
Gmina Tuczępy
GARDENIA
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Gmina Sędziszów
WEYOU
Globo
Zarkadiusz Zasuwa
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl