Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Koncert Charytatywny dla Wiktorii Szałas

04.01.2019
Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny przygotowany Z inicjatywy rodziców i społeczności klasy IIB Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Ludomira Różyckiego w Kielcach

Koncert odbędzie się 10 stycznia 2019 (czwartek) w Kościele Akademickim ul. Wesoła 54 Kielce o godz. 19.00 (po Mszy Świętej Duszpasterstwa Nauczycieli, Msza o godz. 18.30).

W koncercie wezmą udział:
Chór dziecięcy kl II B dyrygent: EWA ROBAK
Chór dziecięcy Mała Fermata dyrygent: Magdalena Cabaj
Studenci Instytutu Edukacji Muzycznej UJK
Kalina Pańtak - skrzypce
Sebastian Kalwat - gitara

Będzie można posłuchać Kolęd, pastorałek oraz piosenek bożonarodzeniowych w wyjątkowej aranżacji.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna na cele związane z leczeniem i rehabilitacją Wiktorii Szałas, podopiecznej Fundacji z Uśmiechem. Wiktoria to uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Woli Morawickiej. Bardzo wesoła, energiczna i lubiana przez dzieci dziewczynka. W 2016 roku zdiagnozowano u niej ciężką chorobę genetyczną (PKAN - postać postępującej encefalopatii z odkładaniem żelaza w mózgu), która charakteryzuje się neurologicznym postępującym zaburzeniem ruchowym, dystonią, sztywnością mięśni i nagłymi mimowolnymi skurczami mięśni. Po nad to choroba powoduje postępującą kurzą ślepotę. Wiktoria wymaga intensywnej, systematycznej i wszechstronnej terapii oraz rehabilitacji i zajęć logopedycznych.
Fundacja Z Uśmiechem posiada zgodę na prowadzenie zbiórek publicznych Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr 2019/61/OR z dnia 20.12.2018r.

Galeria zdjęć:


« powrót do: Aktualności
Pomagają nam
Globo
NORDKALK Sp. z o.o.
Wojewoda Świętokrzyski
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Gmina Sędziszów
WEYOU
Zarkadiusz Zasuwa
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
DORBUD S.A.
GARDENIA
Gmina Tuczępy
Gmina Nowa Słupia
Restauracja Pod Zamkiem
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl