Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436
Jakub Kałczuga
Jakub Kałczuga

Kuba urodził się w 2008 roku. W drugim roku życia rozwój Kuby znacznie zaczął różnić się od rówieśników. Zdiagnozowano u niego autyzm dziecięcy.

więcej »

Klaudia przed kolejną operacją

11.09.2017

Pragniemy wszystkich Państwa poinformować, że Klaudia Hendel która w czerwcu br. uległa bardzo ciężkiemu wypadkowi czuje się lepiej. Porusza się o własnych siłach. Jest po pierwszym zabiegu przeszczepu nerwów ręki. Na 18 września zaplanowano kolejną operację. Biorąc pod uwagę poważne obrażenia jakich doznała Klaudia pewnie ta operacja jest jedną z wielu, które ją jeszcze czekają. Szansą na przywrócenie sprawności ręki oprócz operacji będzie również specjalistyczny aparat w postaci rękawa, którego zadaniem będzie stałe rehabilitowanie i pobudzane do pracy przeszczepionych nerwów. Aparat ten będzie sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych i będzie bardzo kosztowny, jednak bez niego Klaudia ma minimalne szanse na szybki powrót do życia z przed wypadku. W tej chwili Klaudia wraz z rodziną walczy o rękę, nie skupiając się na innych problemach zdrowotnych. Cały czas Klaudia jest prywatnie rehabilitowana, korzysta ze specjalistycznych pomocy ortopedycznych, wyjeżdża na konsultacje i badania. To wszystko w sposób szczególny obciąża budżet rodziny więc w po raz kolejny prosimy Państwa o wsparcie. Jeśli jest szansa na uratowanie ręki, nie można jej zmarnować. Liczymy na to wszyscy ale najbardziej Klaudia, przed którą całe życie. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, dzięki któremu Klaudia powolutku odzyskuje wiarę.

Na dzień 31.08.br. na subkonto Klaudii wpłynęło łącznie 24 798,03 zł.

Klaudii można pomóc wpłacając darowizny na konto 20 1090 2040 0000 0001 0887 3169 z dopiskiem: dla Klaudii Hendel


« powrót do: Aktualności
Pomagają nam
Gmina Sędziszów
Gmina Nowa Słupia
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Restauracja Pod Zamkiem
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
WEYOU
DORBUD S.A.
Wojewoda Świętokrzyski
Globo
GARDENIA
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Zarkadiusz Zasuwa
Gmina Tuczępy
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl