Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

APEL DO DARCZYŃCÓW FUNDACJI Z UŚMIECHEM

22.01.2019

Szanowni Darczyńcy 1% podatku dochodowego. Od stycznia br. rozliczenie roczne waszych przychodów przejęły na siebie urzędy skarbowe. Oznacza to, że na podstawie deklaracji PIT-11 przesyłanych przez pracodawców Krajowa Administracja Skarbowa przygotuje wasze zeznania, z którymi będziecie się mogli zapoznać na Portalu Podatkowym www.podatki.gov.pl/ od 15 lutego. Przygotowane zeznania KAS można będzie modyfikować. Zachęcamy wszystkich Państwa, którzy chcecie przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz Podopiecznych Fundacji Z Uśmiechem do modyfikowania swoich zeznań celem wpisania wybranego celu szczegółowego i przekazania na rzecz Podopiecznych Fundacji Z Uśmiechem 1% swojego podatku dochodowego. KAS wypełniając zeznania podatkowe bazować będzie na danych przekazanych przez podatnika w zeznaniu podatkowym za rok ubiegły (np. ulga na dzieci, nr KRS Organizacji Pożytku Publicznego, której w ubiegłym roku przekazał 1 proc. podatku. Mogą wówczas Państwo nie mieć możliwości wskazania podopiecznego z imienia i nazwiska. Zachęcamy do zastosowani powyższego aby Podopieczni Fundacji Z Uśmiechem nadal mieli środki na leczenie, rehabilitację i zakup specjalistycznego sprzętu.

Jeśli jesteście Państwo emerytami lub rencistami aby przekazać swój 1% podatku dochodowego należy wypełnić dodatkowy formularz PIT OP, który zamieszczamy poniżej.

« powrót do: Aktualności
Pomagają nam
Globo
Gmina Sędziszów
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
WEYOU
Gmina Nowa Słupia
Wojewoda Świętokrzyski
NORDKALK Sp. z o.o.
GARDENIA
Restauracja Pod Zamkiem
Gmina Tuczępy
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
DORBUD S.A.
Zarkadiusz Zasuwa
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl