Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Aktualności

Dziękujemy za 1%

Dziękujemy za 1%

07.11.2017
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wsparły naszą działalność poprzez przekazanie 1 % podatku dochodowego za 2016 r. Środki pozyskane w ten sposób zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację dzieci i dorosłych, chorych i niepełnosprawnych wskazanych przez Państwa w deklaracji PIT. Dziękujemy za każdą złotówkę i liczymy na Państwa w przyszłym roku. ... więcej »
Senior - Wigor w Pilczycy

Senior - Wigor w Pilczycy

25.01.2016
Od dnia 01.01.2016 roku na zlecenie Gminy Słupia (konecka) „Fundacja z Uśmiechem” prowadzi Dzienny Dom „Senior-WIGOR” usytuowany w miejscowości Pilczyca. DDSW to placówka wsparcia dziennego, w ramach której realizowana jest aktywizacja społeczna seniorów zagrożonych wykluczeniem społecznym ze względu na samotność, niepełnosprawność, ubóstwo oraz inne przesłanki mające wp ... więcej »
Zbiórka zakrętek dla Kali Galeria Sandecja

Zbiórka zakrętek dla Kali Galeria Sandecja

25.10.2016
Już 30 października kolejna zbiórka zakrętek w Galerii Sandecja! Przyłącz się do akcji "Pomoc dla Kali". Zbieramy zakrętki by pomóc Karolinie Dzienniak, która od maja 2011 roku zmaga się z nieoperacyjnym złośliwym nowotworem mózgu gwiaździakiem z rodziny glejaków. Pomimo 5 lat walki guz niestety nie chce dać za wygraną. Jedyną szansą dla Karoliny jest bardzo kosztowna terapia ... więcej »
Umowa na prowadzenie ŚDS podpisana

Umowa na prowadzenie ŚDS podpisana

03.01.2017
W dniu 30 grudnia 2016 roku w urzędzie Gminy Łopuszno nastąpiło uroczyste podpasanie umowy na prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Józefinie. Umowę ze strony Gminy Łopuszno podpisała Pani Wójt Gminy Irena Marcisz a ze strony Fundacji Zarząd w składzie Wioletta Zdeb i Elżbieta Gołdyn. W spotkaniu uczestniczyli również Pani Teresa Poświat Skarbnik Gminy Łopuszno oraz Pan Ma ... więcej »
CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY ZAPRASZAMY

CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY ZAPRASZAMY

22.06.2017
Serdecznie zapraszamy na charytatywny maraton zumby, który odbędzie się 24 czerwca br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Początek imprezy godz. 17.00. Dochód z przedsięwzięcia zostanie przekazany na rzecz leczenia i rehabilitacji Podopiecznych naszej Fundacji. W imieniu organizatorów gwarantujemy niezapomniane przeżycia i świetną zabawę. Liczymy na Państwa udział. więcej »

« powrót na stronę główną
Pomagają nam
Wojewoda Świętokrzyski
Restauracja Pod Zamkiem
Zarkadiusz Zasuwa
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Globo
GARDENIA
Gmina Nowa Słupia
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
Gmina Tuczępy
DORBUD S.A.
Gmina Sędziszów
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
NORDKALK Sp. z o.o.
WEYOU
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl