Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436                  Czekamy na Twój 1% nr KRS 0000298436

Aktualności

Senior - Wigor w Pilczycy

Senior - Wigor w Pilczycy

25.01.2016
Od dnia 01.01.2016 roku na zlecenie Gminy Słupia (konecka) „Fundacja z Uśmiechem” prowadzi Dzienny Dom „Senior-WIGOR” usytuowany w miejscowości Pilczyca. DDSW to placówka wsparcia dziennego, w ramach której realizowana jest aktywizacja społeczna seniorów zagrożonych wykluczeniem społecznym ze względu na samotność, niepełnosprawność, ubóstwo oraz inne przesłanki mające wp ... więcej »
Podziękowanie 1%

Podziękowanie 1%

07.12.2016
Zarząd Fundacji Z Uśmiechem w imieniu swoim, Podopiecznych i ich rodzin składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wsparły naszą działalność poprzez przekazanie 1 % podatku dochodowego za 2015 r. Środki pozyskane w ten sposób zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację dzieci i dorosłych, chorych i niepełnosprawnych wskazanych przez Państwa w deklaracji PIT. Dzi ... więcej »
Zbiórka zakrętek dla Kali Galeria Sandecja

Zbiórka zakrętek dla Kali Galeria Sandecja

25.10.2016
Już 30 października kolejna zbiórka zakrętek w Galerii Sandecja! Przyłącz się do akcji "Pomoc dla Kali". Zbieramy zakrętki by pomóc Karolinie Dzienniak, która od maja 2011 roku zmaga się z nieoperacyjnym złośliwym nowotworem mózgu gwiaździakiem z rodziny glejaków. Pomimo 5 lat walki guz niestety nie chce dać za wygraną. Jedyną szansą dla Karoliny jest bardzo kosztowna terapia ... więcej »
Umowa na prowadzenie ŚDS podpisana

Umowa na prowadzenie ŚDS podpisana

03.01.2017
W dniu 30 grudnia 2016 roku w urzędzie Gminy Łopuszno nastąpiło uroczyste podpasanie umowy na prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Józefinie. Umowę ze strony Gminy Łopuszno podpisała Pani Wójt Gminy Irena Marcisz a ze strony Fundacji Zarząd w składzie Wioletta Zdeb i Elżbieta Gołdyn. W spotkaniu uczestniczyli również Pani Teresa Poświat Skarbnik Gminy Łopuszno oraz Pan Ma ... więcej »
CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY ZAPRASZAMY

CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY ZAPRASZAMY

22.06.2017
Serdecznie zapraszamy na charytatywny maraton zumby, który odbędzie się 24 czerwca br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Początek imprezy godz. 17.00. Dochód z przedsięwzięcia zostanie przekazany na rzecz leczenia i rehabilitacji Podopiecznych naszej Fundacji. W imieniu organizatorów gwarantujemy niezapomniane przeżycia i świetną zabawę. Liczymy na Państwa udział. więcej »

« powrót na stronę główną
Pomagają nam
GARDENIA
Globo
WEYOU
Fabryka Kotłów "SEFAKO" Spółka Akcyjna
Gmina Nowa Słupia
Zarkadiusz Zasuwa
DORBUD S.A.
Gmina Sędziszów
Wojewoda Świętokrzyski
Restauracja Pod Zamkiem
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "UNIWEREK"
Gmina Tuczępy
Pan Bogdan Chomiszczak - serdeczne podziękowania za przetłumaczenie strony internetowej Fundacji na język angielski
projekt i realizacja: Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl